Arka Sokaklar Oyuncuları

ahada geldi

Arka Sokaklar oyuncuları uzun senelerdir ekranlarda olan bir dizi olduğu için bu oyuncu kadrosu oturmuş ve başarılı bir kadro olarak kendini gösteriyor. Arka Sokaklar oyuncularının her biri zaman içerisinde kendi hayran kitlesini oluşturmuş ve bu da dizinin reyting sıralamalarında yükselmesine neden olmuştur. Ekranların sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar her Cuma Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ederken oyuncuları ve dizi ekibi her hafta yeni fragmanlar yayınlıyor. Ancak merak edilen bir diğer konu dizinin oyuncularının isimleri. Dizideki karakterleri rollerindeki isimleriyle tanıyoruz ancak gerçek isimlerini biliyor muyuz ? Akıllarda “Arka Sokaklar oyuncuları kimlerdir ?” şeklinde sorular belirmeye başlamıştır. İşte tam olarak bu sorunun cevabını sizlere yazımızın devamında vereceğiz.

Arka-Sokaklar

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncuları

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları dizi hakkında merak edilen bir konu. Bu merakları gidermek amacıyla sizlere Arka Sokaklar oyuncu kadrosu konusunu sunuyor ve oyuncuların isimlerini aktarıyoruz.
Arka Sokaklar dizisinde senelerdir pek çok isim rol aldı. Ancak biz kalıcı kadroyu ve 2013 senesindeki Arka Sokaklar oyuncularını sizlere aktarıyoruz.

Şevket Çoruh, Gamze Özçelik, Zeynep Beşerler, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Berk Oktay, Çağla Kubat, Uğur Pektaş, İlker İnanoğlu, Özlem Çınar, ve Alp Korkmaz. Dizinin kemik oyuncuları bunlardı. Bunlar dışında pek sahnesi olmayan veya konuk olarak dizide yer alan oyuncular da oldu.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>