Artı 1 Tv Frekans (Canlı izle)

ahada geldi

Artı 1 Tv televizyon ekranlarında uydu aracılığı ile seyredebildiğimiz ve son zamanlarda popüler olan kanallardan biri. Gezi Parkı Protestosu ile ilgili canlı yayınları ile kısa sürede popülerleşen bir kanal olan Artı 1 Tv her geçen gün daha da tanınıyor. Özellikle internet ortamında kısa sürede yayılan bu kanal son dönemde uydularda en çok aranan kanallardan biri olarak literatürdeki yerini aldı. Artı 1 Tv internet sitesinden yayın yapan bir kanal olarak tanınmaya başladı. Artı 1 kanalı canlı yayınları ile ilgi gören ve seyirciyi ekranlara kitleyen kanallardan biri. Özellikle pek çok olay yerinden anlık olarak görüntü sağlaması ile haberciliğe yeni bir soluk getiren Artı 1 Tv’nin kısa sürede hayran kitlesi de oluştu. Bunun yanı sıra sanatçıların önde gelen isimlerinden pek çok usta isme yayınlarında yer veren Artı 1 Tv onların yorum ve düşüncelerini halka aktarmasında aracı oluyor. Kanalın bir diğer sürprizi, özelliği daha usta gazeteci Uğur Dündar’ın bu kanalda yayın yapması olarak dikkat çekiyor.

Arti-1-tv

Artı 1 Tv

Artı 1 Tv kanalını canlı olarak uydudan izleyebilmek için kanalın frekans numaralarını uydu alıcısına girip arama yapmanız gerekmektedir. Uydu alıcısında “Kanal Arama” kısmına geldiğinizde “Yeni Kanal Ekle” bölümünü seçip aşağıdaki bilgileri doğru şekilde girmeniz gerekecektir.

    ART 1 TV FREKANS BİLGİLERİ

  • Uydu : Turksat 3A
  • Frekans : 12541 MHz
  • Polarizasyon : Yatay (H)
  • Symbol Rate : 30000
  • Fec : 3/4 veya Otomatik

KIBRIS Artı 1 Tv Frekansı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yani Kıbrıs’tan Artı 1 Tv izlemek için “As TV” kanalını bulmanız yeterli olacaktır. “As Tv” kanalı Kıbrıs Turksat paketinde Artı 1 Tv olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Artı 1 Tv frekans bilgileri ile ilgili soru ve önerilerinizi yorum bölümü aracılığı ile aktarabilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>