Beni Affet 396.Bölüm Ne Zaman ? (Yeni Sezon)

ahada geldi

Beni Affet yeni sezonu heyecanla ve sabırsızlıkla beklenen dizilerden biri. 395.bölüm ile sezon finali yapan başarılı televizyon projesi Beni Affet, yeni yayın döneminde yeni sezonu ve yeni bölümleri ile televizyon ekranlarında olmaya devam edecek. Yeni sezon için onay alan Beni Affet dizisi gerek reytingleri gerek oyuncuları gerekse senaryosu ile başarısını kanıtlayan diziler arasında yer alıyor. Beni Affet dizisi 2 sezondur yayın hayatına devam ediyordu. En son 2.sezon finali ile yaz aylarında oyuncular ve dizi ekibi tatile girdi. En çok merak edilen sorulardan biri de “Beni Affet 3.sezon ne zaman ?” sorusu oldu. Dizinin hayranları için bu sorunun cevabını araştırdık ve bir tarih bulduk.

Beni-Affet

Beni Affet 3.Sezon Ne Zaman ?

Beni Affet 3.sezon 2013 Eylül ayında televizyon ekranlarında olacak.Net tarih olarak da basına yansıdığı kadarıyla Beni Affet 396.bölümüyle 16 Eylül 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Beni Affet 396.bölüm özeti de dizi yayınlandıktan hemen 16 Eylül 2013 tarihinde seyirci ile paylaşılacak. Beni Affet dizisinin hayranları bu tarihi sabırsızlıkla bekliyor. Bakalım yeni sezonda Beni Affet izleyicilerini ne gibi değişiklikler, ne gibi sürprizler bekliyor… Beni Affet 16 Eylül 2013 tarihinden itibaren hafta içi her gün kendi kanalında kendi saatinde yayın hayatına devam edecek.

Pin It

One thought on “Beni Affet 396.Bölüm Ne Zaman ? (Yeni Sezon)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>