Bir Aşk Hikayesi Oyuncuları

ahada geldi

Bir Aşk Hikayesi dizisinin oyuncuları yeni sezonda seyircinin gözdesi olan bu projenin merak edilen unsurlarından biri. 2013 senesinde yayın hayatına başlayan Bir Aşk Hikayesi farklı oyuncuları ve farklı kurgusuyla kısa zaman içerisinde seyircinin gönlünü kazandı. Bir Aşk Hikayesi dizisi Fox kanalında yayın hayatına devam etmekte. Ancak bu dizi hakkında hala merak edilen bir konu var. Dizinin oyuncu kadrosu. Bir Aşk Hikayesi dizisinde oynayan oyuncuların karakterlerini ve üstlendikleri rollerdeki isimleri biliyor ve tanıyoruz. Acaba Bir Aşk Hikayesi oyuncularının gerçek isimlerini de biliyor muyuz ? Merak edenler için Bir Aşk Hikayesi oyuncuları yazımızın devamında.

Bir Aşk Hikayesi Oyuncuları Kimlerdir ?

Merak edenler için Bir Aşk Hikayesi isimli dizinin oyuncularını yazımızın devamında paylaşacağız.

Bir_Ask_Hikayesi

Bir Aşk Hikayesi Oyuncu Kadrosu

Damla Sönmez
Seçkin Özdemir
Elçin Sangu
Yamaç Telli
Zuhal Olcay
Ayberk Pekcan
Ayşen Sezerel
Güneş Sayın
Onay Kaya
Haldun Resüloğlu
Asena Keskinci
Umut

Bir Aşk Hikayesi dizisinin oyuncuları, kemik oyuncu kadrosu bu isimlerden oluşuyor. Bir Aşk Hikayesi oyuncuları ile ilgili unuttuğumuz isimler varsa aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bizleri bilgilendirebilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>