Criminal Case Enerji Hilesi

ahada geldi

Facebook , Dünya çapında en çok ziyaretçisi olan ve en çok zaman geçirilen site. Facebook oyunları da her geçen gün artıyor. Facebook Criminal Case Enerji hilesi arayanlarda çok sayıda, sizlerde bu sayının icerisindeyseniz. Criminal Case Enerji hilesi sizin arayabileceğiniz bir makale olacaktır.  Enerji hilesini kullanarak sizlerde oyunda rakiplerinizden bir kaç adım daha önde olabilirsiniz. Konumuzun altında Criminal Case enerji hilesi paylaşacağız.

Criminal Case Enerji Hilesi

Bir çok oyunun bulunduğu Facebook üzerindeki son dönemde en çok oynanan oyun Criminal Case, bunları sizlere gelen bildirimlerden de tahmin edebilirsiniz. Türkiye’de de son dönemde en çok oynanan oyun Criminal Case oldu ve en çok aranan hilelerden biride Criminal Case Enerji hilesi oldu.

criminal-case-enerji-hilesi-nasil-yapilir

Enerji Hilesi Nasıl Yapılır ?

Criminal Case’de enerji hilesini aktifleştirmek için aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıyı izlemeniz yeterli olacaktır.

Criminal Case enerji hilesi çıktığında burada olacaktır.

Criminal Case Enerji Hilesi yazımızı okuyup uyguladıktan sonra görüş ve önerilerinizi Criminal Case Enerji Hilesi başlıklı makalemizin altındaki yorum alanına görüşlerinizi bildiriniz…

Pin It

6 thoughts on “Criminal Case Enerji Hilesi

  1. Kerim Özgür 24 Temmuz 2013 at 16:21 - Reply Author

    Arkadaşlar güncellemeden sonra oyundaki ödülün süresi geçti şeklinde bir bildiri çıkıyor. Criminal Case enerjisi konusunda başka bir yol bulduğumuzda içerik güncellenecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  2. Hileye gerek yok. Onun yerine sadece Criminal Case oynamak için bir hesap açın oradan kendinize sınırsız enerji gönderin… Ben yaptım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>