Ebru Gündeş O Ses Türkiye Jüri Üyesi Oldu

ahada geldi

Ebru Gündeş O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak karşımıza çıkacak. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye yarışması için Ebru Gündeş’in yeni jüri üyesi olmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. Bildiğiniz gibi O Ses Türkiye yarışmasında 4 jüri üyesi bulunmakta. Doğal olarak Ebru Gündeş jüri üyesi olarak yarışmaya katıldığında Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal, Hülya Avşar isimlerinden biri yarışmadaki jüri üyeliği koltuğuna veda edece. Ebru Gündeş’in yeni sezonda O Ses Türkiye yarışmasında yer alacağı haberinden sonra Acun Ilıcalı “bir sürprizim daha olabilir” şeklinde bir açıklama yaptı. Oldukça başarılı ve beğenilen bir yarışma olan O Ses Türkiye yeni sezonda seyirciyi yine ekranlara sabitleyecek gibi görünüyor.

Ebru_Gundes_O_Ses

Pek çok başarılı ismin yarıştığı ve yeni şarkıcıların kamuoyuna sunulduğu yarışmada geçen sezonun birincisi Mustafa Sandal’ın takımından çıkmıştı. Mustafa Sandal’ın takımında yarışan Mustafa Bozkurt geçen sezonda O Ses Türkiye’nin birincisi olmuştu. Bu sezon jüri üyesi olarak Ebru Gündeş’in de katılması yarışmaya başvuru yapacaklar için oldukça etkili oldu. Özellikle Ebru Gündeş hayranları bu seneki yarışmaya daha fazla ilgi gösterecek gibi görünüyor. O Ses Türkiye’nin yeni sezonu ne zaman başlayacak henüz bilinmiyor ama O Ses Türkiye’nin yeni jüri üyesi olarak Ebru Gündeş‘in kadroya eklendiği kesin.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>