Facebook Okey Plus Engeli Kaldırma

Facebook okey plus oyunu bir çok kişi tarafından oynanılmakta olan oldukça zevkli bir okey oyunudur. Özellikle adından da anlaşılabileceği gibi Facebook Okey Plus oyunu, facebook ortamında olduğundan dolayı tercih sebebi olmuştur. Fakat zamanla bazı sorunlar doğmaya başlamıştır.Bunlardan en temeli ve en bilineli Facebook Okey Plus Engelidir. Eğer sizlerde facebook okey plus engeli ile karşı karşıya geldiyseniz bu yazımızda “Facebook Okey Plus Engeli Kaldırma” hakkında derleme sunacağız.

Facebook hesabı olupta bir kere olsun okey oynamamazlık eden var mıdır bilmiyorum ? Facebook Okey Plus engeli nasıl kaldırılır sorusuda bu doğrultuda özellikle bizlere çok soruluyor.

Facebook Okey Plus Engeli Nasıl Kaldırılır ?

facebook-okey-plus-engeli-nasil-kaldirilir-1

Facebook Okey plus engelini açmak için öncelikle hesap menüsünden gizlilik ayarlarına girmemiz gerekecek. Facebook okey plus engeli kaldırmak,Açılan yeni sayfada engellenen uygulamaların olduğu bölümü göreceksiniz.Bu sayfada bahsettiğimiz kısmı eğer gördüyseniz bir çok şeyi yarıladınız demektir. Facebook oyun cezası yediyseniz sürenin dolmasını beklemeniz gerekecek.Facebook oyun cezalarınıda bu sayede buradan görebilirsiniz. Ceza süreniz bittiği andan itibaren oyuna tekrardan girebilirsiniz.

Pin It

143 thoughts on “Facebook Okey Plus Engeli Kaldırma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>