Fatih Harbiye Oyuncuları

ahada geldi

Televizyon ekranlarına yeni bir dizi ve yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Fatih Harbiye oyuncuları basına yansıdı. Dizinin oyuncu kadrosundan başrol oyuncuları önceden belirlendiği için ilk olarak başrol oyuncuları seyirciyle paylaşıldı. 2013 Eylül ayında yayın hayatına başlaması planlanan dizide televizyon ekranlarında görmeyi özlediğimiz oyuncuların yanı sıra dizilerde görmeye alıştığımız isimlerde olacak. Oldukça merak konusu olan dizinin başrol oyuncusu olarak Pis Yedili dizisinin Bayrampaşalı karakteri yani Kadir Doğulu seçilmiş. Kadir Doğulu’yu televizyon ekranlarında görmek isteyenler Kadir Doğulu’nun yeni dizisi Fatih Harbiye‘yi heyecanla ve merakla bekliyor. Fatih Harbiye dizisi konusunu Peyami Safa’nın eseri olan “Fatih Harbiye” isimli kitaptan alıyor. Kitaptaki konu “Aşk” üzerine kurulu olduğundan muhtemelen dizi de aşk konusunu işleyecek. Yayın hayatına Fox ekranlarında başlayacak olan dizinin yapımcılığını ise Koliba Film yapacak. Kadir Doğulu’nun yanı sıra dizide yer alacak olan bir diğer oyuncu ise Neslihan Atagül olacak. Neslihan Atagül’ü daha önce televizyon ekranlarında farklı dizi projelerinde izlemiştik ancak uzun süredir farklı bir dizi ile ekranlarda görünmüyordu. Neslihan Atagül’ün yeni dizisi olarak da adlandırabileceğimiz Fatih Harbiye dizisinde oyuncu olarak basına yansıyan bir isim daha var o da Tolga Sayacı. Fatih Harbiye dizisinde Tolga Sayacı’nın da yer alması bekleniyor.

Kadir_Dogulu

Fatih Harbiye oyuncuları basına yansıdığı kadarıyla şimdilik bu kadar. Dizinin ayrıntılı oyuncu kadrosu seyirciye sunulduğunda yazımıza eklenecektir. Sizlerinde “Fatih Harbiye oyuncuları kimlerdir ?” Sorusuna bir cevabınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>