Game of Thrones 4.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman ?

ahada geldi

Game of Thrones 4.sezon 1.bölüm çekimleri henüz başlamadı ancak dizinin konusu belli. Yeni sezonda olacak gelişmeleri pek çok kişi şaşkınlıkla izleyecek. Game of Thrones 3.sezon 10.bölüm ile sezon finalini yaptı. Sezon finalinde pek çok gelişme oldu. Merak edilen onca soru var. Bakalım dizinin oyuncuları veya set ekibi Game of Thrones 4.sezonla ilgili ipuçları verecekler mi… Dünyaca ünlü Game of Thrones dizisinin hayranları yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyor. Ancak Game of Thrones 4.sezon yani yeni sezonun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Bu konuyla ilgili bir açıklama yapılırsa yazımıza ekleyeceğiz.

game_of_thrones

Game of Thrones Yeni Sezon Ne Zaman ?

Game of Thrones dizisi 4.sezonla yayın hayatına devam edecek. Bu durum kesinleşti. Ancak 4.sezonun ne zaman başlayacağı meçhul. Söylentiler Game of Thrones 4.sezonun 2014 Nisan ayında yeni bölümlerle ekranlarda olacağı yönünde ancak kesin bir bilgi yok. Dünyaca ünlü dizinin milyonlarca izleyicisi ve hayranı var. Her bölümü ile reyting rekorları kıran dizinin bu hayran kitlesi dünya çapında genişlemeye devam ediyor. Türkiye’de de oldukça rağbet gören dizinin yeni sezon bölümleri merak ediliyor. Game of Thrones 4.sezon 1.bölümde bizleri şaşırtacak olaylar olacağı söyleniyor. Sürpriz isimler veya sürpriz olaylar diziye renk katacak gibi görünüyor.

Game of Thrones 4.sezon 1.bölüm ile ilgili edindiğiniz tarih, tüyo, ipucu gibi bilgileri yazımızın devamındaki yorum bölümünü kullanarak Game of Thrones hayranları ile paylaşabilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>