Güneşi Beklerken 4.Bölüm Fragmanı

ahada geldi

Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünden kesitler sunacak. Bildiğiniz üzere Güneşi Beklerken dizisi 2013 yılının yaz sezonunda yayın hayatına başlayan televizyon yapımlarından biri. Ekranlarda uzun süredir görmediğimiz oyuncuların ve yeni isimlerin yer aldığı gençlik dizisi farklı yapımlardan ve iyi kurgulardan biri. Son senelerde yerli dizilerin artması ve senaryoların geliştirilmesiyle dizi sektöründeki artış yeni dizilerle devam ediyor olsa da Güneşi Beklerken dizisi ilk bölümünden itibaren kendi izleyici kitlesini oluşturmuş ve aradan sıyrılmış projelerden biri. Tahminimizce uzun süreler ekranlarda göreceğimiz dizilerden biri olan Güneşi Beklerken hafta içi her Salı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.

Gunesi_Beklerken

Güneşi Beklerken 4.Bölüm Fragmanı 23 Temmuz

Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı aynı zamanda Güneşi Beklerken 23 Temmuz fragmanı olarak da biliniyor. Televizyon ekranlarının farklı bir rengi olan dizi yeni haftada yeni bölümüyle yayın hayatını sürdürüyor. Televizyon ekranlarında dizinin 4.bölümü için hazırlanan tanıtım videosunu seyredemeyenler, merak edenler veya yeniden seyretmek isteyenler için tanıtım seyirciyle paylaşıldığında yazımızın devamında olacaktır. Güneşi Beklerken 4.bölümden tüyolar sunacak olan fragman merakla ve sabırsızlıkla bekleniyor.

Güneşi Beklerken 4.Bölüm Fragmanı

Güneşi Beklerken dizisinde başrol olarak Emre Kınay yer alıyor. Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı proje hafta içi her Salı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında. Dizinin bölümlerini tanıtan fragmanları ve 4.bölüm fragmanını Diknot’ta “Televizyon” kategorisi altında bulabilirsiniz.

Pin It

2 thoughts on “Güneşi Beklerken 4.Bölüm Fragmanı

  1. Ben bu diziyi sevgiyle takip ediyorum. Ama lütfen bana 4.bölüm fragmanında ne yaşandığını söyleyin…

  2. Selamlar! Bu diziyi çok seviyorum ama su dördüncü bölum fragmanından pek bişey anlamadım kısa bir özet yazarsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>