İki Dünya Arasında Yeni Sezon Fragmanı

ahada geldi

İki Dünya Arasında dizisi yeni bölümleri ile yayın hayatına yeniden başlayacak. Hafta içi her gün ekranlara gelen Samanyolu kanalının sevilen günlük dizisi yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Hem oyuncuları hem de senaryosu ile beğeni toplayan ve uzun süredir ekranlarda olan dizi seyirci kitlesini de genişletmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerle İki Dünya Arasında kaldığı yerden devam edecek. Reyting sıralamalarında iyi yerlerde olan dizi verdiği arayla seyircisini sabırsız bir bekleyişe sokmuştu. İki Dünya Arasında yeni sezon fragmanı ile yayınlanacak olan yeni bölümden tüyolar ve kesitler sunuldu. Seyircinin heyecanla beklediği bu tanıtım dizinin yeni sezonda ekranlara gelecek bölümünü tanıttı.

iki_dunya_arasinda

İki Dünya Arasında 246.Bölüm Fragmanı

İki Dünya Arasında 246.bölüm fragmanı olarak da bilinen yeni sezon tanıtımı dizi ekibince hazırlandı ve izleyiciye sunuldu. Heyecan dolu başarılı dizinin 246.bölümünün yayın tarihi henüz net değil. Ancak dizinin yeni bölüm çalışmaları devam ediyor. Hazırlanan fragmanlar izleyicilere sunuluyor. Televizyon ekranlarında İki Dünya Arasında yeni sezon fragmanını izleyemeyenler ve tanıtımı merak edenler için yazımızın devamına fragman eklenmiştir.

İki Dünya Arasında Yeni Sezon Fragmanı (246.Bölüm Tanıtımı)

İki Dünya Arasında yeni sezon fragmanı aynı zamanda seyirciler tarafından İki Dünya Arasında 246.bölüm fragmanı olarak da biliniyor. Yeni bölümden sahnelerle derlenip hazırlanan tanıtım izleyiciye tüyolar ve kesitler sunuyor. Sizler de dizinin yeni bölümleri ile ilgili sürpriz bilgileri ve edindiğiniz tüyoları aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Pin It

3 thoughts on “İki Dünya Arasında Yeni Sezon Fragmanı

  1. Selim ölmesin. Sahra ve Selim çok güzel götürüyorlar bu diziyi. Selim hafıza kayıbına uğrasın sonra yavaş yavaş herşeyi hatırlasın. Sahra Selim öldü diye Süriyeye oğlunun peşinden gitsin. Selim iyileşip Sahrayı bulsun. Şükran hanım Selime gelinini getirmesini Selime söylesin. Elim ölmesin.

  2. Selim ölmesin. Sahra ve Selim çok güzel götürüyorlar bu diziyi. Selim hafıza kayıbına uğrasın sonra yavaş yavaş herşeyi hatırlasın. Sahra Selim öldü diye Süriyeye oğlunun peşinden gitsin. Selim iyileşip Sahrayı bulsun. Şükran hanım Selime gelinini getirmesini söylesin. Selim ölmesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>