Lale Devri 118.Bölüm Ne Zaman ? (Yeni Sezon)

ahada geldi

Lale Devri 118.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizi 117.bölümü ile sezon finali yapınca akıllarda “Lale Devri 118.bölüm ne zaman ?” sorusu canlandı. Bildiğiniz üzere pek çok televizyon dizisi Haziran ayı içerisinde final ve sezon finali bölümleri ile hayranlarının karşısına çıktı ve çıkmaya da devam ediyor. Lale Devri 118.bölüm de dizinin yeni sezonda yayınlanacak bölümlerinden biri. Oldukça heyecanlı bir sezon finali yapan Lale Devri dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli değil ancak bu konuda herhangi bir gelişme olursa bu başlık altında sizlerle paylaşacağız. Lale Devri dizisinin sezon finalinde oldukça heyecanlı sahneler vardı. Yeni sezona dair akıllarda soru işaretleri bırakan bazı olaylar yaşandı. Dizi bu dönemin sezon finalini 9 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirdi. Lale Devri 8 Haziran 2013 fragmanı yani Lale Devri 117.bölüm fragmanı bu sezon yayınlanan son tanıtım videosu olarak fragman literatüründe yerini aldı. Lale Devri oyuncuları diziye verilen sezon finali arasıyla tatil hazırlıklarına başladı ve yeni bölümün, yeni sezonun çekimleri başlayıncaya kadar kendilerine vakit ayıracaklar. Lale Devri dizisinin yeni sezonda diziye takviye oyuncular, sürpriz isimler ve sürpriz konular eklenebilir. Dizinin seyircisi ve hayran kitlesi yeni sezondaki ilk bölümü oldukça merak ediyor.

Lale-Devri

Lale Devri Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Lale Devri yeni sezon tarihi henüz belli değil ancak dizi 8 Haziran 2013 Cumartesi günü bu sezona ara verdi. Sizler Lale Devri 118.bölümün yani yeni sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili edindiğiniz tüyo ve bilgileri aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak Lale Devri hayranları ile paylaşabilirsiniz.

Pin It

2 thoughts on “Lale Devri 118.Bölüm Ne Zaman ? (Yeni Sezon)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>