Pis Yedili Rüzgar Kimdir ?

ahada geldi

Pis Yedili yeni bölümlerine tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her Çarşamba seyirciyle buluşan başarılı diziden Bayrampaşalı Kadir ayrıldıktan sonra herkes çok şaşırmış ve onun yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Televizyon ekranlarının popüler dizisi Pis Yedili Bayrampaşalı artık yok. Ancak onun yerine Bayrampaşalı’yı canlandıracak biri de olmayacak. Çünkü diziye yeni karakterler ekleniyor. Böylece diziden ayrılan oyuncunun yerine yeni bir karakter, yeni bir renk katılmış oluyor. Özellikle genç kesimin ilgiyle takip ettiği Pis Yedili dizisine yeni eklenen karakter ise Rüzgar karakteri olarak biliniyor. Gani Müjde diziye katılacak olan Rüzgar karakteri hakkında Twitter’de şöyle bahsetti ;

Pis Yedili’de Rüzgar ekilecek fırtına biçilecek.Peki dizideki tüm genç kızların saçlarını havalandıran bu “Rüzgar” kim olacak ?

Pis_Yedili_Dizisi

Pis Yedili’de Rüzgar Karakterini Kim Canlandıracak ?

Gani Müjde’nin attığı bu Tweet’ten sonra Pis Yedili hayranları dizide Rüzgar rolünü canlandıracak karakteri merak etmeye ve bu karakteri canlandıracak oyuncunun kim olduğunu öğrenmek için araştırmaya başladı. Ancak Gani Müjde’nin müjdesini verdiği Rüzgar karakterinin hangi oyuncunun canlandıracağı hakkında henüz net bir bilgi yok. Senaryoya uygun bir yüz ve dizideki karakterlere uyumlu bir kişinin seçileceği Rüzgar karakteri basına yansıdığında “Pis Yedili Rüzgar Kimdir ?” başlığı altında sizlerle paylaşacağız.

Sizlerin Pis Yedili dizisinde Rüzgar karakterini canlandıracak kişi hakkında edindiği bilgi veya tüyolar varsa aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Pis Yedili Rüzgar hakkında görüş ve düşüncelerinizi de bu platform aracılığı ile bizlere yazabilirsiniz.

Pis Yedili Rüzgar karakterini MELİH SELÇUK canlandıracak.

Pin It

2 thoughts on “Pis Yedili Rüzgar Kimdir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>