Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları

ahada geldi

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin oyuncuları belli oldu. Yeni dizi olan Sana Bir Sır Vereceğim’in oyuncuları senaryoya yönelik olarak itina ve özenle seçildi. Pek çok yeni oyuncuyu bu dizide ekranlarda göreceğiz. Dolayısıyla yeni hayran kitlelerini oluşturacak oyuncularda bu diziyle ünlenecek.  ”Olağanüstü güçlere sahip, esrarengiz bir aile.” Sloganıyla yayın hayatına başlayacak olan Sana Bir Sır Vereceğim küçükten büyüğe herkesin izleyebileceği bir Türk dizisi. Senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı dizi Fox ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Yeni dizinin oyuncuları yayınlanan tanıtımdan sonra merak konusu oldu. Akıllarda “Sana Bir Sır Vereceğim oyuncuları kimlerdir ?” Şeklinde sorular belirmeye başladı. Dizinin oyuncu kadrosunu merak edenler için sizlerle paylaşacağız.

Sana_Bir_Sir_Verecegim

Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları Kimlerdir ?

Dizide karakterleri canlandıran oyuncuların gerçek isimlerini sizlerle paylaşacağız. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin oyuncuları basına yansıdığı kadarıyla yazımızın devamında bulunmaktadır.

Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncu Kadrosu

  Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları

 • Murat Han
 • Esra Ronabar
 • Ekin Koç
 • Melih Can
 • Burak Can
 • Demet Özdemir

Yeni dizi Sana Bir Sır Vereceğim’in oyuncuları bu basına yansıdığı kadarıyla bu isimlerden oluşuyor. Ek olarak sürpriz oyuncuları da dizide görebiliriz. Sana Bir Sır Vereceğim oyuncuları veya diğer bir değişle Sana Bir Sır Vereceğim oyuncu kadrosu ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Pin It

5 thoughts on “Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları

 1. Pingback: Sana Bir Sır Vereceğim Oyuncuları

  • burak can çok tatlı ekin koç hayatımın aşkı aylin özdemir dünya güzeli kısacası bu flim akar arkadaş bakarmısınız esra ronabar ve murat han dan bahsetmedim bile sizi çok sewiyorum tatlı büyücüler:)

 2. ben ebrar sizin dizinizi çok beğendim 1.sorum derya filimden ayrıldımı ? 2.sorumsevgiye ne oldu ?3. sorumbenide dizinize alırmısınız?

 3. derya ayrıldımı bide beni dizde oynatırmısınız begenmezseniz kovarsınız ne olur diziyi cok seviyorum oyuzden pazartesileri okula gitmiyorum bide diziyi cumartesine alırmısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>