Şefkat Tepe Oyuncuları

ahada geldi

Şefkat Tepe oyuncuları dizi ilk başladığında yeni yüzlerden oluşuyordu. Tabi ki Şefkat Tepe oyuncuları zaman içerisinde tanındı ve kendi hayran kitlelerini oluşturdu. Cumartesi günlerinin beğenilen dizisi Şefkat Tepe yayın hayatına Samanyolu kanalında devam ediyor. Şefkat Tepe dizisindeki karakterleri biliyoruz ancak bu karakterleri canlandıran yani rol yapan kişilerin gerçek isimlerini de biliyor muyuz ? İşte Şefkat Tepe oyuncu kadrosunda yer alan bu isimleri merak edenler için oluşturduğumuz bu konuda dizinin oyuncularının isimlerini bulabilirsiniz.

sefkat_tepe

Şefkat Tepe Oyuncu Kadrosu

Şefkat Tepe oyuncu kadrosu dizinin bölümleri ve fragmanları kadar merak edilen bir konu. “Şefkat Tepe oyuncuları kimlerdir ?” sualinin cevabı yazımızın devamında.

Şefkat Tepe oyuncuları ; Emrah Girgin, Mert Kılıç, Sabri Özmener, Hüseyin Erkanlı, Ertuğrul Şakar, Ergun Kuyucu, Serkan Bilgili, Mehmet Korhan Fırat, Ufuk Şen, Bora Karakul, Engin Kılıçıer, Ali Barkın Bürkan, Revşan Genç ve Aslıhan Güner’den oluşuyor.

Şefkat Tepe oyuncuları eski ve yeni isimler buradadır.

Pin It

13 thoughts on “Şefkat Tepe Oyuncuları

  1. mehraba serdar yuzbasi mer abim t seni cok cok coooooooooooook seviyorum sevindim celil abi geri donecegini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>