Teen Wolf 4.Sezon Ne Zaman ?

ahada geldi

Dünya çapında popülerleşen gençlik ve bilim kurgu dizisi Teen Wolf geçtiğimiz haftalarda sezon finali bölümü ile ekranlara geldi. Özellikle genç kesimin pek fazla ilgi duyduğu dizi de yaşananlar oldukça etkileyiciydi. Teen Wolf 3.sezon 9.bölümü ile yaptığı sezon finalinden sonra akıllara dizinin yeni sezonu ile ilgili pek çok soru geldi. En önemlisi ve en çok merak edileni ise “Teen Wolf yeni sezon ne zaman başlayacak ?” sorusu oldu. Teen Wolf 4.sezonun başlangıç tarihi ile ilgili dizi ekibinden henüz bir tüyo veya bilgi gelmese de dizinin yeni sezonunun 2014 Nisan ayı içerisinde başlaması bekleniyor.

Teenwolf

Teen Wolf izleyenlerin bildiği üzere son zamanlarda Deucalion karakterinin diziye katılmasıyla beraber olaylar iyice karışmaya başlamıştı. Hem Derek hem de Scott karakteri yaşananlar konusunda çözüm arayışı içerisindeydi ki geçtiğimiz bölümde gerilim oldukça tırmandı. Oldukça sansasyonel bir sezon finali ile yeni bölümlerine ara veren Teen Wolf dizisinin 4.sezonu sabırsızlıkla ve merakla bekleniyor. Her bölümü heyecan dolu olan diziye yeni sezonda yeni karakterler de eklenebilir. Edindiğimiz bilgilere göre Teen Wolf 4.sezonda izleyicileri sürpriz olaylar bekliyor. Dizinin sezon finalini hatırlamak isteyenler ve fragmanını merak edenler için Teen Wolf sezon finali fragmanı yazımızın devamında bulunmaktadır. Ancak Teen Wolf 4.sezon fragmanı henüz yayınlanmadı, dizinin yeni sezon fragmanı izleyicilere sunulduğunda sitemize yeni sezon tanıtımını da ekleyeceğiz.

Teen Wolf Sezon Finali Fragmanı

Sizlerinde Teen Wolf 4.sezon ne zaman sorusu ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyolar varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Dizinin 4.sezon başlangıç tarihi netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

Pin It

39 thoughts on “Teen Wolf 4.Sezon Ne Zaman ?

  1. ya bi karar verin 6 ocak dediniz bekledik simdi nisan diyorsunuz arkadaş ta yorumda aralık diyor bekliyoruz bekliyoruz yakında tekrar uzatılır. yeter artık. ayrıca bu kadar beklediğimizin karşılığını alamıyoruz 15 tanecik bölüm nedir ya!

  2. Beyler ben 3.sezon 24.bolumu ızledım allasin ın halası olduydu demı derekkın yanına yenı avcılar gelıp saldırıo bırden hepsi oluo allasin halası gelıo hepsini olduruo derek ıde pompalıyla vuruo derekte sen gerceksın dıyo sonra kız dıo kı bıde bunu ızle dıyo gozlerı yesıl tenı mavı oluo bı de derek dusunuo allasin halası 1 sezonda soruo jeksin ın en sesını soruo derıne gırınce donusurmu dıye orayı gosterıo o donustu gıne yanı peter onun boynunu yarınca donusuo işte kısaca derine girince donusuyo dıye soruo ya peterde derıne gırınce donusuo zaten bunu kımse bılmıo cesetını bulamıyolar beni dinlediniz icin teşekkür ederim.

  3. Bu sezon güzeldi ama eklentilerim Scot ın alfa olması ile ağırlıklı olacağını düşündüm ama bu sezon stilesin üzerine bir sezon oldu bide kate çıktı bence peter kateyi bilerek dönüştürdü ve sametinde dediği gibi katein cesedi bulunamadı bunuda peter ortadan kaybetti ve 3 sezonun sonunda jenifferinde dediği gibi peter herkesin arkasından üste çıkıyor neyse fazla uzatmadan 4. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

  4. Beyler benim bildiğim 3 . sezon sonunda derek rüya görüyo stilesede soruyo sen rüya olup olmadığını nasıl anlıyosun diyoki parmaklarımı sayarak fazlaysa rüya diyo oda demekki rüya değildi diyo ve alicenin halası ortaya çıkıp dereği tam öldürürken bitiyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>