The Vampire Diaries 5.Sezon Ne Zaman ?

ahada geldi

The Vampire Diaries 5.sezon dizinin onayını alan ve yayınlanacak olan yeni sezonu. The Vampire Diaries dünya çapında hayran kitlesi olan ve pek çok kişi tarafından heyecan, ilgi ve merakla izlenen bir dizi. Türkiye’de Vampir Günlükleri olarak yayın hayatına devam eden The Vampire Diaries geçtiğimiz dizi sezonunda seyircisinin karşısına sezon finali ile çıkmıştı. Daha sonra akıllarda The Vampire Diaries 5.sezon ne zaman sorusu canlanmaya başladı. Bizlerde merak edenler için araştırdık. Vampir Günlükleri 5.sezon ne zaman sualine yanıt olarak yabancı diziler için yeni dizi sezonu olan 2014 senesinin Nisan ayında yayına gireceği konusunda tüyolar edindik.

The-Vampire-Diaries

Vampir Günlükleri 5.Sezon Ne Zaman ?

Vampir Günlükleri 5.sezon merakla beklenirken oyuncular ve dizi ekibi fan sayfalarından röportajları ve fotoğrafları dizinin hayranları ile paylaşıyor. Yeni sezon için oldukça heyecanlı olan The Vampire Diaries oyuncuları seyircileri ile buluşmak için sabırsızlanıyor. Damon, Stefan, Elena karakterleri ekranlarda özlediğimiz karakterler olarak bu önümüzdeki Nisan ayında bu hasreti giderecekler gibi görünüyor. The Vampire Diaries yani Vampir Günlükleri dizisinin yeni sezonu olan 5.sezonda sürpriz gelişmeler seyircileri bekliyor. İpuçlarından yola çıkacak olursak diziye yeni isimler katılabilir ve yeni kurgular oluşabilir. Ancak bizleri şaşırtacak bazı gelişmeler olacağı kesin. Rutin olan vampir kurgusundan farklı olarak izleyicileri ekrana bağlayacak karakterler dizide yer almaya devam edecek.

The Vampire Diaries 5.sezon ne zaman veya Vampir Günlükleri 5.sezon ne zaman gibi soruların cevapları ile alakadar edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>